“Kompletné

Takmer všetky nehnuteľnosti majú určitý potenciál pre renováciu – kľúč je posudzovanie návrhu a finančné možnosti pred začatím prác. Čo Vám ponúkneme my ?

Elektroinštalácia

Vykonávame pre Vás všetky druhy elektroinštalačných prác od kompletných rekonštrukcií bytov, bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, až po revízie rozvodných skríň.

Pri rekonštrukcii bytov, ako aj bytových jadier, kúpeľní a kuchýň, sa v rámci rekonštrukčných prác menia zastarané elektrické obvody, vrátane zriaďovacích predmetov a spotrebičov. Je veľmi dôležité dbať na správnu inštaláciu kabeláží, správnu inštaláciu rozvodových skriniek a ističových skriniek. Často sa stretávame so zastaraným elektrickým vedením či nesprávnou inštaláciou a v neposlednom rade aj s preťažením ističov v rozvodných skriniach. Takéto nedostatky môžu mnohokrát viesť k zlyhaniu elektroinštalácie, v horšom prípade dokonca k vyhoreniu obvodov a spôsobiť tak nemalé škody na majetku. Preto naša spoločnosť dbá na kvalitu vykonaných prác a dodržiavanie všetkých noriem a pravidiel pri montáži elektroinštalácie.

Pri rekonštrukcii konzultujeme so zákazníkom jeho priania a následne radi pomôžeme a poradíme pri výbere vhodných variant, ktoré sa ponúkajú v rámci rekonštrukcie alebo úpravy bytov. Pri rekonštrukcii umakartových bytových jadier a kúpeľní je obzvlášť dôležitá nová inštalácia, nakoľko ide o zastaranú hliníkovú kabeláž, pri ktorej dochádza k opotrebeniu a únave materiálu, často krát aj ku skratom. Nakoľko ide o vlhké prostredie, je dôležitý aj správny výber odsávacích zariadení a umiestnení zásuviek a vypínačov, aby boli bezpečné a neohrozovali vaše zdravie.

Naša spoločnosť si veľmi zakladá na profesionálnom prístupe, správnom použití materiálov a správnej realizácii prác, čoho dôkazom je spokojnosť zákazníka a naše dlhodobé pôsobenie na trhu. Vždy nám ide o spoľahlivosť a spokojnosť zákazníka, čo sa následne odzrkadlí aj na vašej spokojnosti a bezpečí bývania.

Vodoinštalácia

Naša spoločnosť vykonáva aj vodoinštalačné práce v rodinných domoch, bytoch, bytových jadrách, kúpeľniach a kuchyniach. Základným prvkom pri rekonštrukcii vodoinštalácie je správna realizácia rozvodu vody a odpadového potrubia, ktoré zabezpečujú naši technici a inštalatéri. Mnohokrát sú v domoch a bytoch potrubia opotrebované a skorodované, čo vedie k nižšiemu prietoku vody a uvoľňovaniu mikročastíc do systému, čo má dokonca za následok poškodenie kuchynských spotrebičov, kotlov, ako aj armatúry a ventilov.

V bytových jadrách je nutná výmena kompletnej inštalácie, vrátane odpadových potrubí, aby sa tak zabezpečila dlhodobá funkčnosť kúpeľne a toalety. Naša spoločnosť pracuje s plastovými potrubiami od renomovaných výrobcov, ktoré zaručujú dlhodobé a bezpečné používanie. Zabezpečujeme všetky druhy inštalatérskych prác a montáží odpadového systému, podľa priania zákazníka, pre jeho maximálnu spokojnosť.

Návrhy a montáž sadrokartónových podhľadov a konštrukcií

Moderné stavebníctvo by sa dnes isto nezaobíde bez materiálov a technológií ktoré šetria životné prostredie a v dnešnej hektickej dobe drahocenný čas. Takouto technológiou sú aj takzvané suché stavby, ktoré vo veľkej miere skrátia čas výstavby a finančné výdavky na stavbu. K najčastejšie používaným materiálom patrí aj výstavba zo sadrokartónových konštrukcií. Je to všestranný ľahký stavebný materiál l s ktorým sú naši zákazníci dlhodobo veľmi spokojný. Jeho použitie v podkrovných konštrukciách, montáži priečok, podhľadových konštrukciách stropov a podláh domov a budov je v dnešnej dobe nenahraditeľné. Naša spoločnosť Vám navrhne najlepšie riešenia a vypracuje projektovú dokumentáciu a naši odborne vyškolený majstri ktorý sa dlhodobo a svedomito zaoberajú montážou sadrokartónových konštrukcií Vám premenia vaše plány na skutočnosť.

Montáž plávajúcich podláh a parkiet

Drevené, laminátové alebo vinylové podlahové krytiny sú samozrejmosťou našich domácností. Sú vyrábané v rôznych variantách v závislosti na tom v akom prostredí majú byť použité. Všetci sme si už zvykli na laminátové plávajúce podlahy ktoré sú stále cenovo a kvalitatívne veľmi vhodnou alternatívou do bytov a kancelárií. V dnešnej dobe sú však čím častejšie nahrádzane za podlahové krytiny vinylové. Táto moderná podlahová krytina má mnohé výhody s pomedzi ktorých môžeme vyzdvihnúť odolnosť proti vlhkosti a vode.To ju predurčuje na široké spektrum použitia v rodinných domoch, bytoch,kanceláriách ,verejných priestoroch.Daju sa používať v priestoroch s podlahovým vykurovaním alebo aj v kúpeľniach na rozdiel od parkiet klasických alebo laminátových. Naša spoločnosť Vám rada navrhne najlepšie riešenia a realizuje pokládku podlahových krytín podľa vašich požiadaviek.

Murárske práce, štukové a sadrové omietky, stierky

Každá murovaná budova,rodinný dom alebo bytová jednotka by mala byť s kvalitných a moderných materiálov. Najčastejšie používané materiály na stavbu múrov a priečok sú tehly, ktoré vykazujú výborne hodnoty zvukovej a tepelnej izolácie. Spravidla sa omietajú sadrovymi alebo vápenatými stukovymi omietkami ktoré sú dostatočne odolné voči poveternostným podmienkam. Ďalšou možnosťou sú tvárnice ,,pórobetónove “ ktoré majú tiež výborne hodnoty zvukovej a tepelnej izolácie. Ich veľkou výhodou sú presnosť tvárnic a jednoduchá manipulácia.

Mäkší materiál uľahčuje a zrýchľuje prácu majstrov pri vytváraní drážky elektrického alebo vodovodného vedenia. Omietky na tento materiál sa používajú väčšinou tenkovrstvé štukové alebo stierkové. Naša spoločnosť má kvalitných naslovo vzatých majstrov murárov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti so všetkými klasickými alebo modernými dnes používanými technológiami murovania a omietania.

Maľby a nátery, exteriér, interiér

Maľovanie je spravidla poslednou fázou úpravy stien. Treba si uvedomiť , že steny a stropy su najväčšou plochou interiéru aj exteriérov našich obydlí. Preto musíme starostlivo a citlivo pristupovať k výberu farebných odtieňov a ich kombinácii. V dnešnej dobe sa preferuje používanie jemnejších pastelových odtieňov, ktoré presvetlia naše obydlia a nechajú vyniknúť zariaďovacím predmetom, nábytku a dekoráciam. Materiály by mali byť prievzdušné aby cez ne mohli múry a omietky dýchať a tým upravovať vlhkosť prostredia. Na nátery v interiéroch používame ekologické materiály, ktoré minimálne zaťažujú životné prostredie.

V exteriéroch sú v dnešných časoch tiež preferované pastelové odtiene farieb s výrazne tmavšími odtienmi v soklovej časti fasády. Všeobecne sa odporúčajú silikónové a silikatove farby a exteriérové omietky pred akrylovými a to pre ich prievzdušnost ktorá dovoluje múrom a omietkam dýchať. Hovorí sa že ,,radšej dvakrát vyhorieť ako raz maľovať “ ale všetky druhy maliarskych a natieračskych prác pre našu spoločnosť vykonávajú vyučený maliari s dlhoročnými skúsenosťami ktorý váš byt, dom alebo kancelárie riadne zabezpečia proti poškodeniu a znečisteniu.

Búracie práce a likvidácia odpadu

Nie každému môže vyhovovať dispozične riešenie bytu v ktorom býva, alebo si práve zadovážil. Preto naša spoločnosť už dlhoročne vykonáva nasledovné búracie práce. Búranie tehlových a betónových múrov, rezanie do panelov, jadrové vŕtanie, búranie časti betónových priečok, odstranovanie podlahových a nástenných krytín .Pri búracích prácach ktoré vyžadujú statický posudok, najmä betónových nosných konštrukcií, vieme v prípade záujmu zákazníka zabezpečiť statika, projektanta. Zabezpečíme ekologickú likvidáciu vzniknutého stavebného odpadu. S našou spoločnosťou bezpečne upravíte dispozičné riešenia podľa vášho vkusu a predstáv.

Kúrenárske práce, montáž kotlov

Rekonstrukcie domov alebo bytov si často vyžadujú zásah do kúrenia. Vieme Vám zabezpečiť výmenu vykurovacich telies alebo plynových kotlov, prostredníctvom našich partnerov k vašej spokojnosti.

Montáž ALU plastových okien, interiérových dverí

Šetrenie energiou je na celom svete horúcou témou. Šetrením energie nešetríme len naše financie, ale v prvom rade aj životné prostredie. Najviac energie spotrebuvame na vykurovanie a tu je aj veľký priestor na šetrenie. Naša spoločnosť sa snaží šetriť životné prostredie aj tým že wholesale nhl jerseys spolupracujeme s partnermi ktorý dodávajú špičkové plastové a ALU okná najnovšej generácie, ktoré už teraz spĺňajú normy ktoré budú platné až o niekoľko rokov. Neváhajte nás osloviť a šetrite našu planétu. INTERIÉROVÉ DVERE  ktoré dokonale vytvoria harmóniu vo vašich domovov dodávame od dlhoročeho výrobcu a  dodávateľa so Slovenska, ktorý iste poteší výrobkami vysokého komfortu a kvality.

“Mám