Majstri do domu

Rekonštrukcie elektroinštalácie

Realizujeme kompletné elektroinštalačné práce v bytoch aj v rodinných domoch. V rámci prípravných prác posúdime a vyhodnotíme stav elektroinštalácie a navrhneme najkomplexnejšie a najvýhodnejšie riešenie k vašej spokojnosti. V spolupráci s našimi majstrami a revíznymi technikmi zrealizujeme práce podľa vašich požiadaviek. Výmena ističových skríň zásuviek, vypínačov, zvončekov a pripojenia na elektrickú a internetovú sieť. Certifikované materiály sú samozrejmosťou. Zabezpečujeme aj búracie, murárske a maliarske práce podľa vašej požiadavky.

Rekonštrukcie vodoinštalacie

Realizujeme všetky druhy inštalatérskych prác. Montáž rozvodov teplej a studenej vody, odpadového potrubia. Šikovný majstri Vám vymenia batérie, ventily, syfony, umývadlo, WC misu, vaňu, sprchový kút,  Pri montážach využívame nové, moderné technológie  a materiály od overených dodávateľov a výrobcov. Naši inštalatéri pracujú odborne a poradia si s inštaláciou nového potrubia a opravy starého potrubia či už zo železa, PPR plastu, ALU plastu, Rehau plastu alebo nereze.  Zabezpečujeme aj búracie a murárske práce spojené s montážami. 

Omietky a stierky

Moderné bývanie si vyžaduje aj moderné materiály a prístupy k ich vyhotoveniu. Realizujeme stierky,hrubé omietky, štukové omietky mramorované omietky, fasádne omietky. Naši majstri si poľahky poradia v exteriéry aj interiéry. Zabezpečujeme aj maliarske a prikrývacie práce. 

Maľovanie interiér exterier

V dnešných časoch si už maľuje kdekto. Naši majstri však majú dlhoročné skúsenosti a ich vedúci sú vyučený v odbore, čo už nie je v dnešnej dobe bežné. Vykonávame maľby a a nátery v exteriéri aj v interiéri. Nátery fasád,  nátery oplotení,nater stĺpov,náter zábradlí,náter plechových striech,náter okien, náter dverí, náter zárubní. Maľby bežnými ale aj špeciálnymi farbami. Striekanie radiátorov a iných kovových konštrukcií. Materiály dodávame od certifikovaných vyrobcov. Zabezpečujeme prikryvacie a maskovacie práce. 

Montáž podláh

Moderný dizajn vášmu domovu určite dodá správny výber kvalitnej podlahovej krytiny. Môžte si vybrať medzi keramickou dlažbou, laminátovou plávajúcou podlahou, plávajúcou alebo lepenou vynilovou podlahov,drevenou podlahov. Pri vyberte Vám môžeme poradiť a vybrať ideálne riešenie. Všetky spomanute druhy montujeme. Pred montážou je potrebné pripraviť podklad poterom, nivelačnou hmotou alebo brúsením.,ktoré samozrejme zabezpečujeme. Je len na vás aká je vaša vysnívaná podlaha. 

Búranie a likvidácia

Na základe vašej požiadavky zabezpečíme, búranie do nosných konštrukcií a priečok. Odstraňovanie obkladov a dlažieb, podlahových krytín, starých poterov, umakartových a murovaných jadier. Odstránenie kuchynských liniek a nábytku. Zabezpečíme vynosenie vzniknutého odpadu a jeho ekologickú likvidáciu menšími alebo väčšími kontajnermi. 

Montáž a návrhy sadrokartónov

Ak máte starší alebo nový byt poprípade rodinný dom môžete využiť ako moderné riešenie pri úprave vášho domova práve sadrokartónové konštrukcie. Pri obhliadke navrhneme najjednoduchšie riešenie alebo vykonáme  práce podľa dodaných návrhov pre vašu spokojnosť. Montáž stropov priečok, podhľadov alebo prekrytie nevzhľadných potrubí, starých plesnivých priečok a stropov vyriešime odborným vyhodnotením a montážou. Materiál dodávame len od certifikovaných výrobcov.

Montáž ALU plastových okien

Náš overený dodávateľ firna MIMA www.plastoveokna.sk 

Kúrenárske práce

Zabezpečujeme výmenu radiátorov a stým spojené pridružené práce. Potrubia môžu byť ALU plastové, medené a železné. Zabezpečíme aj pripojenie na pôvodné staré potrubie zváraním AUTOGÉNOM. Rozvody potrubia od kotla až po ohrevné telesá.